Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Regulamin zakupów

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

Good Hemp Polska

 

§1

Postanowienia ogólne

1. Sklep internetowy [dalej "Sklep"] prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem strony internetowej o adresie good-hemp.pl. Sprzedaż prowadzona jest na podstawie niniejszego regulaminu [dalej "Regulamin"], z uwzględnieniem powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

2. Właścicielem Sklepu jest: Premium Food & More Restaurants Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Lublinie - adres: 20-147 Lublin, Al. Spółdzielczości Pracy 34, Oddział 05-500 Piaseczno, ul. Agatowa 3, NIP 946-264-48-77, tel. +48.505064053, adres email: info@good-hemp.pl .

3. Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z Klientem. Składając zamówienie w Sklepie Klient powinien dokonać akceptacji Regulaminu. Akceptacja dokonywana jest poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola na stronie internetowej Sklepu.

4. Ceny podane w Sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

 

§2

Zamówienia

1. Zamówienia w Sklepie można składać w następujący sposób:
1) poprzez formularz zamówienia dostępny na stronie internetowej Sklepu,
2) pocztą elektroniczną (emailem) na adres dostępny na stronie internetowej Sklepu,
3) telefonicznie na numery przeznaczone do składania zamówień, dostępne na stvdronie internetowej Sklepu w zakładce Kontakt.

2. Zamówienia za pośrednictwem formularza oraz poczty elektronicznej (emaila) mogą być składane 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia telefoniczne mogą być składane w dni robocze w godzinach 9:00 – 17:00.

3. Składając zamówienie Klient wskazuje:

  1) swoje dane osobowe w zakresie niezbędnym dla realizacji zamówienia,
  2) zamawiany towar,
  3) adres, na jaki ma być dostarczony zamawiany towar,
  4) sposób dostawy,
  5) sposób płatności.

4. Po złożeniu zamówienia przez Klienta Sklep wysyła Klientowi wiadomość potwierdzającą przyjęcie zamówienia. Potwierdzenie zostanie przesłane na adres poczty elektronicznej podany przez Klienta przy składaniu zamówienia.

6. Złożenie i potwierdzenie zamówienia w sposób wskazany powyżej stanowi wiążącą umowę sprzedaży zawieraną pomiędzy Klientem a Sklepem.

 

§3

Płatności

1. Klient ma do wyboru formy płatności określone w zakładce Formy płatności.

2. Ceny przesyłek określone są w cenniku dostawy.

 

§4

Wysyłka towaru

1. Zamówiony towar Sklep wysyła za pośrednictwem firm kurierskich lub operatorów świadczących usługi pocztowe, a także udostępnia do odbioru przez Klienta w siedzibie Sklepu.

2. Zamówione towary dostarczane są w następujących terminach:
1) przesyłką kurierską w ciągu 72 godzin,
2) od 3 do 7 dni roboczych za pośrednictwem operatora pocztowego,
3) do odbioru w siedzibie Sklepu w ciągu 48 godzin.

3. Termin dostawy liczony jest od daty zawarcia umowy, zaś w przypadku przedpłaty tj. płatności przelewem albo przy pomocy karty płatniczej, termin biegnie od dnia zapłaty ceny.

 

§5

Zwroty i Reklamacje

1. W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odesłać do Sklepu, na koszt Sklepu, reklamowany towar wraz z opisem niezgodności.

2. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności.

3. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep.

4. Indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta powodujące błędne lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach (np. kolorów), nie mogą być podstawą reklamacji.

 

§6

Prawo odstąpienia od umowy

1. Na podstawie Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. Klient ma prawo odstąpienia od umowy.

2. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne jeżeli Klient złoży Sklepowi, w terminie 10 dni od odbioru towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy.

3. Klient zwraca towar do Sklepu w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

4. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki, Sklep sprawdzi stan przekazanego produktu.

5. W terminie 7 dni od sprawdzenia towaru Sklep zwraca Klientowi zapłaconą kwotę. Klient powinien wskazać numer rachunku bankowego, na jaki ma zostać przelana zwracana kwota. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

6. Prawo odstąpienia nie przysługuje Klientowi w przypadkach określonych w ustawie, o której mowa w ust. 1 powyżej.

 

§7

Ochrona prywatności

1. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych wyłącznie w celu realizacji zamówienia.

2. Klient może również wyrazić odrębną zgodę na otrzymywanie od Sklepu materiałów reklamowo - promocyjnych, w tym biuletynu handlowego.

3. Klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania,

 

§8

Własność intelektualna

1. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Sklepu.

 

§9

Wejście w życie i zmiany Regulaminu

1. Regulamin wchodzi w życie z dniem publikacji na stronie internetowej Sklepu.

2. Niniejszy Regulamin może zostać zmieniony.

3. Zmiany Regulaminu zostaną opublikowane na stronie Sklepu.

4. Informacja o zmianach Regulaminu zostanie przesłana Klientowi na adres email wskazany w zamówieniu.

5. Zmiany Regulaminu wchodzą w życie po upływie 14 dni od dnia ich publikacji w sposób określony w ust. 3.

6. Sklep uznaje, iż Klient zaakceptował zmiany regulaminu, jeśli nie wypowiedział umowy do końca upływu okresu wskazanego w ust. 5.

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl