Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

o GOOD

GOOD HEMP powstaje w Wielkiej Brytanii

Nasze sproszkowane białko konopne powstaje z konopi, które hodujemy w Wielkiej Brytanii, w sposób naturalny i zrównoważony. Nasza linia produkcyjna znajduje się na głównej farmie na terenie dystryktu North Devon, niedaleko miasta Barnstaple. To tu rodzą się nasze produkty z serii GOOD Hemp Food oraz GOOD Hemp Nutrition.

To wciąż ta sama farma, którą ponad piętnaście lat temu zakupili Henry Braham i Glynis Murray, i na której rozpoczęła się nowa brytyjska rewolucja konopi.

W tym czasie rozwinęliśmy nasze własne metody oraz nabyliśmy odpowiednie umiejętności jak hodować, selekcjonować i produkować najlepsze w Wielkiej Brytanii i zarazem naturalne ziarna konopi, w formie żywności oraz jako odżywki dla sportowców.

Seria GOOD Hemp Nutrition to ogromny zakres zdrowych i pożywnych suplementów z białka z konopi dla sportu, zdrowia i dobrego samopoczucia.

Jak powstaje sproszkowane białko GOOD HEMP?

 1. W czerwcu, każdego roku począwszy od 1994, siejemy konopie. 
 2. Hodujemy nasze konopie w sposób naturalny – bez użycia herbicydów czy pestycydów, ani żadnych innych szkodliwych substancji chemicznych. Konopie nie potrzebują również odchwaszczania podczas kresu wzrostu, nie musimy więc marnować pieniędzy na paliwo.
 3. Nasza hodowla jest bardzo zrównoważona – używamy naturalnych metod. Nic się nie marnuje – każda część rośliny jest wykorzystywana. Ziarna, włókno, a nawet korzenie, które uzupełniają glebę. Jednocześnie, konopie stanowią fantastyczny przedplon i są jedną z nielicznych roślin, które blokują CO2 !
 4. We wrześniu (zaledwie 3 miesiące po wykiełkowaniu!) z największą dbałością zbieramy nasiona konopi. Najpierw zbierane są nasiona, które będą użyte do produkcji żywności.
 5. Starannie wybieramy i czyścimy ziarna konopi - zachowujemy tylko te najlepsze.
 6. Ziarna suszy się w przeciągu 42 godzin od momentu zebrania, aby zachować ich dobroczynne właściwości. 
 7. Następnie zbieramy pozostałe części rośliny (naturalne włókna i części zdrewniałe), które są używane do budowy ekologicznych materiałów. Sprawdź co nasi przyjaciele z Hemp Technology potrafią stworzyć z konopi.
 8. Stosujemy zaawansowaną technikę tłoczenia na zimno, aby uzyskać najzdrowszy olej spożywczy w Wielkiej Brytanii – olej konopny GOOD OIL
 9. Mielimy na zimno sprasowaną masę, aby powstała mąka konopna (białko konopne!) 
 10. Przesiewamy je i pakujemy. 
 11. Dostajesz koktajle GOOD Hemp, i z każdym dniem stajesz się silniejszy i zdrowszy.
Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl